AVANTURÍN surový svícen 1054g

Skladem
439 Kč –31 % 299 Kč
Gift Card 2024 03 27T185220.630
439 Kč –31 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč
  • dekorační svícen z přírodního kamene
  • druh polodrahokamu: avanturín
  • tento svícen je originální svým tvarem
  • spodní strana je hladká
  • svícen má otvorem na standardní čajovou svíčku (cca 4cm) 
  • rozměry svícnu: cca 11 x 11,5 x 4 cm (délka x šířka x síla)
  • váha: 1054g
  • uvedená cena je za 1 kus svícnu z avanturínu včetně 1 ks čajové svíčky
  • původ: Brazílie

Jako většina zelených kamenů pomáhá avanturín, či také aventurin, navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Přináší klid, tajuplný třpyt rozzáří každé chmury a rozloží všechny negativní myšlenky. Je to všestranný kámen.

Je skutečně univerzální. Při stresu, emočním rozrušení nebo až rozčilení rozkládá negativní myšlenky. V neklidných dobách poskytuje útěchu a přináší klidné spaní. Uvolníte se, pustíte starosti z hlavy. Zmírňuje i chronické potíže s hlavou, třeba migrény. Jako kámen srdeční čakry propojuje srdce se zemí, přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět. Pokud držíte dietu, může vám být nápomocen tlumit chuť k jídlu – avanturín má rád střídmost a vyrovnanost.

Fakticky vzato jde o křemen s příměsí drobných šupinek fuchistu, díky němuž září zeleným leskem. Pokud v kameni převáží například rutil nebo turmalín, zbarví se spíš domodra, muskovit mu dá zlatý nádech. Klasické zelené avanturíny pochází z Indie, kde se stále spousty tradičních řemeslníků živí jejich opracováním.

 

OČISTA A NABÍJENÍ

Čistíme pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou a horským křišťálem přes noc. Nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: