Aromafume Essential Oil - Směs - White sage & Rose - Bílá šalvěj a růže, 10 ml

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Kategorie: Esenciální oleje BÍLÁ ŠALVĚJ Aromafume
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Vonné esenciální oleje Aromafume příjemně provoní Váš interiér a zároveň pozitivně ovlivní Vaši náladu. Esenciální olej z bílé šalvěje se santalovým dřevem vytváří úžasnou svěží příjemnou atmosféru a perfektně provoní Vaše prostředí pro příjemnou relaxaci.

BÍLÁ ŠALVĚJ se tradičně používá k výrobě šmouhových tyčinek pro ceremoniální účely a je široce používána Indiány v jižní Kaliforniii jako bezmýdlový šampon a oplachový kondicionér. V některých tradicích se věří, že má svou vlastní velmi silnou energii, která je nejen schopna vyčistit negativní energii, ale také získat energii pozitivní.

Esenciální olej z bílé šalvěje je skvělým pomocníkem pro ty, kterým vadí zápach z kouření. Olej z bílé šalvěje vyčistí vzduch v místnosti. Bílá šalvěj bývá také častou složkou směsí pro podporu dýchání.

RŮŽE je pro vás setkáním sami se sebou, přináší laskavost do vaší duše. Hojí hluboké rány z dětství, které  zároveň pomáhají pochopit jejich poselství. Dokáže harmonizovat vaše fyzické srdce a tišit arytmii. Dává vám pocítit silnou ženskou podporu. Zklidní emocionální výkyvy a s nimi spojenou rozmrzelost a smutek. Pomůže odstranit pocity nespokojenosti sama se sebou. 
 
Esenciální olej získávaný z Královny květin má antidepresivní, protizánětlivé, afrodiziakální, protivirové, sedativní vlastnosti.
 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 28.3.2024
Krásná vůně 😍