Aromafume 6. čakra Ajna směs 100% esenciálních olejů 10 ml

Směs obsahuje jalovec, borovici a rozmarýn. 

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč –33 % 99 Kč
Gift Card 2023 12 01T130508.241
149 Kč –33 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Aromafume směs 100% esenciálních olejů pro 6. čakru - Ajnu, do aroma lampy nebo aroma difuzéru. Směs je určena pro vyvážení čakry Třetího oka, čelní čakry. Směs obsahuje jalovec, borovici a rozmarýn.

Vytvořte si atmosféru vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Čakra třetí oko (6) a její význam

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit.
Barva: indigově modrá, také žlutá a fialová
Základní princip: poznání bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Přebírám odpovědnost za své myšlenky, slova a činy.
Části těla: obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, centrální nervový systém.
Psychická funkce čakry: Schopnost přijímat ideje a koncepce, sjednocovat, předvídat. Intuice. Schopnost praktické realizace svých myšlenek, aktivita ve fyzickém světě.
Vyživuje orgány hlavy, kromě toho je spojena s meridiány močového měchýře a střevního traktu.

Čakra třetí oko (6) a její význam podrobněji

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému. Chceme-li čakru najít, položíme prst na kořen nosu. Potom ho suneme směrem nahoru, dokud uprostřed čela nenahmatáme malou prohlubeň.

6. čakra psychický vliv: ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE

Mnoho lidí je velmi odpovědných ve vztahu k ostatním, ale potřeby jejich vlastní duše mohou být velmi nenaplněné. Vlastně používají svou odpovědnost jako prostředek, jak se vyhnout cestě své duše (krční čakra). Nejdůležitější je se naučit vnímat podněty duše a naplňovat její potřeby např. ve formě inspirace, intuice. Pokud se toto naučíme, je dalším bodem naše ochota realizovat je ve fyzickém světě. Ke konfliktu může dojít v oblasti krční čakry, ale pokud začneme věřit své intuici, vliv duše se zvýší a cesta podnětu přes krční čakru se stane snadnější.

6. čakra - ŘEČ TĚLA

obvyklým znamením, že je někdo příliš citlivý na to, aby viděl svět takový, jaký doopravdy je, jsou černé brýle, vlasy spadající přes oči nebo zakrývající si oči rukama. V podstatě se lidé schovávají, protože jsou přesvědčeni, že ve vnějším světě nelze dosáhnout harmonie. Tito lidé jsou citliví na kritiku, cítí se zranitelně, když se k nim přiblížíte. Vyhýbají se očnímu kontaktu, dívají se do země. Tyto projevy jsou úzce spojeny se solar plexem. Lidé s těmito problémy potřebují být ujištěni, že je s nimi vše v pořádku a že se nemusí dále schovávat.

Nemoci spojené s třetím okem

TLAKOVÉ BOLESTI HLAVY, MIGRÉNA, PROBLÉMY S VIDĚNÍM, KRÁTKOZRAKOST, DALEKOZRAKOST, ZELENÝ ZÁKAL, SKRVNY V ZORNÉM POLI OKA, ZÁNĚT HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH A POTÍŽE S DUTINAMI, VÝTOK Z NOSU, ZÁNĚT VEDLEJŠÍCH NOSNÍCH DUTIN

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: