Aromafume 4. čakra Anahata směs 100% esenciálních olejů 10 ml

Směs obsahuje růži, ylang ylang a bergamot.

Skladem
Značka: AROMAFUME
149 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Aromafume směs 100% esenciálních olejů pro 4. čakru - Anahatu, do aroma lampy nebo aroma difuzéru. Směs je určena pro vyvážení srdeční čakry. Směs obsahuje růži, ylang ylang a bergamot.

Vytvořte si atmosféru vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Srdeční čakra (4) a její význam

Čakra srdce vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko-emoční centra se třemi horními duchovními. Nachází se zde schopnost vciťovat se, soucítit, naladit se na druhé, prožívat je.
Barva: zelená, také růžová a zlatá
Základní princip: odevzdanost
Tvrzení k duchovnímu růstu: Miluji sebe a ostatní nepodmíněně, dávám i přijímám.
Části těla: srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůže.
Psychická funkce čakry: Láska k lidem a všemu živému, otevřenost, citlivost. Vůle přetvořit vnější svět a podřídit ho vlastním rozhodnutím (činnost).
Vyživuje srdeční a cévní systém, hrudní koš, páteř a ruce.

 

Srdeční čakra (4) a její význam podrobněji

Čakra srdce vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko-emoční centra se třemi horními duchovními. Nachází se zde schopnost vciťovat se, soucítit, naladit se na druhé, prožívat je. Tudy vnímáme také krásu přírody i harmonii v hudbě, výtvarném umění a poezii. Úloha čakry srdce je sjednocování skrze lásku. Každá touha po vroucím kontaktu, po splynutí, harmonii a lásce se projevuje prostřednictvím čakry srdce, i tehdy, když nás potká v podobě smutku, bolesti, strachu z odloučení , ze ztráty lásky. Čakra srdce je centrum, jehož síla vyzařuje velmi silně. Otevřená, čakra srdce má na ostatní spontánně uzdravující a proměňující účinek. Čakra srdce je branou do duše, protože není jen sídlem nejhlubších nejživotnějších pocitů lásky. Jí se můžeme spojit také s univerzální částí naší duše, božskou jiskrou v nás. Má rozhodující roli i při zjemňování vnímání, které souvisí s otevřením čakry čela (6), protože je to odevzdanost, která nám umožňuje vnímat subtilnější oblasti Stvoření. To znamená, že se s rozvojem čakry srdce současně rozvíjejí i vyšší schopnosti čakry čela (6).

4. čakra - psychický vliv: LÁSKA K SOBĚ

Jak chceme nepodmíněně milovat ostatní, pokud nejsme schopni milovat sami sebe? Musíme se naučit milovat sebe, a to znamená se vším všudy, bez příkras. Bez lásky k sobě samému vzniká velká závislost na ostatních, abychom si opatřili to množství lásky, které potřebujeme. V solar plexu se jedná o potřebu být akceptován, zde je to potřeba být milován. Tyto dvě podmínky jsou vzájemně provázány. Když je srdce otevřené a svobodné, vyzařuje pocit radosti. Pokud je uzavřené a tok mezi srdcem a solar plexem není harmonický, vyzařované pocity obsahují bolest, zranitelnost a někdy také hořkost. Bolest cítíme tehdy, pokud nedojde k tomu, co očekáváme, a to vede k nespokojenosti a pocitům odmítání. Bolest může zasáhnout tak daleko, že se začne objevovat i hořkost, je to jedna z nejdestruktivnějších emocí, zvlášť pokud jí dovolíte, aby se vyvíjela během celé řady let.

Láska k sobě znamená naučit se přitáhnout k sobě ty věci, které potřebujeme a odmítnout ty, které nepotřebujeme. Musíme se naučit rozlišovat, a to znamená užívat vhled, abychom rozhodli, co je dobré a co ne. Neschopnost rozlišovat může vést až ke ztrátě vlastního názoru a naší identity. Podstatou srdce je odvaha. Na své cestě potřebujeme odvahu a povzbuzení ostatních nás může povzbudit. Upřímné povzbuzení je jeden z největších darů, který můžeme někomu dát.

4. čakra - ŘEČ TĚLA

Děti, které pokáráte se často postaví do rohu místnosti s rukama překříženýma na prsou. Chrání své bolavé srdce a tento zvyk si nesou až do dospělosti, projevují se tak, kdykoliv potřebují útěchu.

Dotyk se stal jedním z nejdůležitějších prvků doplňkových terapií, protože bohužel v dnešní době je mnoho lidí, kterých se po dlouhá léta nikdo nedotkl nebo je nikdo nepohladil.

Nemoci spojené se srdeční čakrou

NEMOCI SRDCE, NEMOCI IMUNITNÍHO SYSTÉMU, ALERGIE A PŘECITLIVĚLOST, RAKOVINA

 

Jak vonné oleje používat?

  • Vonné esenciální oleje Aromafume jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak Váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat několik kapek vonného oleje do aroma lampy, ultrazvukového aroma difuzéru, nebo do zvlhčovače a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aroma terapie a Vašeho oblíbeného oleje Vám vykouzlí uvolňující a příjemnou atmosféru bez stresu.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, nebo i do Vašeho vozidla.
  • Olej před použitím dobře protřepejte.
  • Pouze k zevnímu použití. 
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Doba použitelnosti po otevření: ± 2 roky.
  • Objem 10 ml.

Vyrobeno v Indii.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, esencí, bylinek a vykuřovadel uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny, esence, bylinky a vykuřovadla neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: