Aroma lampa bambusová s keramickými miskami STROM ŽIVOTA

Skladem
449 Kč
Gift Card 2024 02 06T213620.117
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Bambusová aroma lampa na čajovou svíčku s keramickými miskami na esenciální oleje a vonné vosky. Aroma lampa je zdobena symbolem Stromu života, silným ochranným talismanem, dodávajícím životní sílu, energii a vitalitu.

Strom Života symbolizuje centrum energie, propojení země s nebem, stabilitu, moudrost, elementy země, ohně, vody a vzduchu a také propojení všeho.

Bílá je symbolem čistoty, jednoty a nevinnosti, symbolem energie, povzbuzuje sebepoznávání, myšlenkové pochody a vnímání vlastního vědomí.
Přirozená síla bílé se odráží v paprscích Měsíce. Je barvou počátků a konců, je studenou barvou noci, pomáhá nám vidět věci za běžných okolností skryté stejně tak, jako Měsíc je jediným osvětlením v tmavém nočním světle.  
Bílá zosobňuje narození a regeneraci. Je barvou zasněžené krajiny, barvou protikladů, ale také svobody a naděje.  

Ve Feng Shui bílá představuje energii kovu inteligenci, tvořivost a sílu léčení. Je energií myšlenek, těžká, často destruktivní, avšak nezbytná pro naše životy.

Použití: do misky aroma lampy nalijte vodu, nakapejte pár kapek vonného oleje nebo silice. Odpařenou vodu dolévejte po dobu hoření svíčky. Aroma lampu nenechávejte bez dohledu a v dosahu dětí. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během hoření svíčky a nějakou dobu po něm se aroma lampy raději nedotýkejte. 

Materiál: keramika, bambus

Rozměry: cca 11 x 9,5 cm.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 24.2.2024
Moc krásné. Krásně zpracované, Děkuji za přiložený dareček☺️