Aroma difuzér do auta ~ HAMSA ~ RUKA FATIMY

Hlavním významem symbolu je ženskost. Svou majitelku ochrání před špatnou energií i možným nebezpečím. Přináší do života štěstí a požehnání.

Skladem
349 Kč
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Na rozdíl od klasických závěsných stromečků s často dráždivou syntetickou vůní nebude aroma difuzér překážet ve výhledu díky své konstrukci pro přichycení na ventilaci auta.

Aroma difuzér funguje za pomoci esenciálního oleje dle vaší preference.  Vyzkoušejte například Aromaterapeutické sady, kdy můžete libovolně střídat různé vůně.

Součástí difuzéru je 10 ks pratelných, různobarevných plstěných podložek. Foto je pouze ilustrační.

Aroma difuzér dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce s průhledem. Tuto sadu můžete doplnit o aroma esenci (viz. foto) a máte krásný a originální dárek. :-)

Použití: Otevřete ozdobnou krytku difuzéru a nakapejte na plsťovou podložku 3–5 kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Zavřete kryt a přichyťte difuzér na ventilaci auta. Po nastartování bude procházet vzduch difuzérem, a bude tak šířit vůni do celého vozidla.

Hlavním významem symbolu je ženskost. Svou majitelku ochrání před špatnou energií i možným nebezpečím. Přináší do života štěstí a požehnání.

Materiál: nerezová ocel / slitina zinku

Velikost: průměr cca 3cm

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: