Andělský pytlíček s minerály II.

růženín, obsidián, ametyst, záhněda, tygří oko, achát zelený

Skladem
149 Kč
Gift Card 2024 04 05T194105.586
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

V plátěném pytlíčku s razítkem Andělky najdete šest různých minerálů.

  • Růženín
  • Obsidián
  • Ametyst
  • Záhněda
  • Tygří oko
  • Achát zelený

Minerály jsou ve vel. L - XL (cca 3-5 cm).

Pytlík o rozměru 13,5 x 10 cm.

Sadu minerálů dostanete přesně takovou jako je na fotografii.

 

RŮŽENÍN - je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

OBSIDIÁN - silně ochraňuje a vytváří štít proti všemu negativnímu. Dokáže posilovat svého nositele a pohltit vše ohrožující. Lze jej použít i při odrušení geopatogenních zón. Kámen bez hranic a omezení. Jeho síle nestojí nic v cestě, a proto účinkuje velmi rychle a silně. Je mimořádně důležité zachovat čistotu myšlenek a záměru při práci s ním. Nemilosrdně odhaluje stinné stránky, slabiny a trhliny v našem charakteru. Říká se, že před ním není možné nic zatajit. Zároveň nabízí způsob, jak se zbavit všeho, co nás oslabuje. Tím nás podněcuje k růstu a poskytuje podporu.

AMETYST - je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění a přijmout nové myšlenky. Rozvíjí intuici, ochraňuje a dodává optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

ZÁHNĚDA - je výborná proti  negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikaci, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací. 

TYGŘÍ OKO - je to hřejivý kámen, který dodává energii a sílu. Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Přitahuje hojnost. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech. Tygří oko je velmi užitečným kamenem při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů.

ACHÁT - je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění. Podporuje kreativitu, fantazii a důvěru ve vlastní schopnosti. Dodává vytrvalost, odvahu a vůli k životu.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: