Lotos svícen ZLATO KOUŘOVÝ

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
299 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Položka byla vyprodána…
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Kouřovězlatý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. 

Zlatá barva symbolizuje nadšení, úspěch, štěstí a moc, posiluje nadšení, ctižádost, chuť do života a nových začátků. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Zářivě žlutá je barvou čakry solar plexu – Manipura. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou zlatobéžovou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Zlatá je tradiční barvou králů, bohatství a Slunce a zdá se, že se dotýká hluboké části naší mysli, navozuje představy mystických míst, pokladů a dobrodružství. Zlatá pomáhá zmírnit obavy a starosti, posiluje naše nadšení a ctižádost.

 

Rozměry± 13,5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: