Organic JASMÍN vonný vosk 40 g

Skladem
Značka: Song of India
125 Kč –40 % 75 Kč
Kategorie: Vonné vosky
Gift Card (46)
Akce Tip
125 Kč –40 %
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Vonný sojový vosk JASMÍN značky Organic Goodness s vůní jasmínových květů. 

Vosk má vyražený symbol KVĚTU ŽIVOTA, který znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. V mnoha kulturách symbol znamená kosmický řád a kruh života.

Vytvořte si atmosféru pro uklidnění mysli, meditaci a rozjímání, pro romantické chvíle a celkovou relaxaci, která vám pomůže odpoutat se od starostí běžného života. Jasmín je symbolem lásky, krásy a smyslnosti. V náboženských obřadech představuje čistotu, v některých kulturách štěstí.

JASMÍN působí na naše emoce a psychiku. Přivolává pocit radosti a štěstí, zmírňuje stres a uvolní napětí, má antidepresivní účinky, zklidňuje emoce a mysl. Vůně jasmínu je výtečná na psychiku, ale pomáhá také se zdravotními potížemi jako jsou potíže s dýchacím ústrojím, zmírnění dráždivého kašle, zánět jater, léčí chrapot a bolest v krku.

Vyrobeno ze sojového vosku, provoněného esenciálními silicemi. Hmotnost obsahu: 40 g - cca 7 kusů vosku.

Použití:
Umístěte 1 ks vonného vosku do aromalampy, určené pro hoření vonných vosků. Ne každá aromalampa je k tomuto účelu vhodná! Zapalte pod ním čajovou svíčku a užijte si pohodu a relaxaci s krásnou vůní tohoto vosku.

Varování!
Používejte vonné vosky pouze ve vhodných aromalampách a jiných hořácích, určených pro tavení vosku. Během používání aroma lampou nepohybujte a nenechávejte ji bez dozoru.
Nepřidávejte do vosku vodu.
Zabraňte kontaktu s pokožkou.
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Používejte pouze v dobře větraných prostorách mimo hořlavé materiály.

Země původu: Indie

Výrobce: Song of India

 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů , krystalů a esencí, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: