Minerální náramek RŮŽENÍN valounky

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Je to univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás sebelásce a trpělivosti.

Skladem
179 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Náramek můžete kombinovat s dalšími MINERÁLNÍMI NÁRAMKY.

K náramku můžete přikoupit KARTIČKU se stručným popisem minerálu nebo DÁRKOVOU KRABIČKU S ANDĚLEM.

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Posiluje funkci srdce, reguluje srdeční rytmus. Napomáhá při léčbě psychosomatických obtíží, způsobených potlačenými emocemi. Navozuje klidný spánek, ve chvílích citového rozrušení. Růženín pomáhá při léčbě neplodnosti a nemocí pohlavních orgánů. Také je pomocníkem při onemocnění krve. Masáží oblázkem růženínu prokrvíte svou pokožku. Pomáhá čistit prostor od elektromagnetického smogu, proto je vhodné umístit růženín v blízkosti televize, počítače a dalších elektrických přístrojů, především v ložnici. Pro nerušený spánek je vhodné umístit vedle lůžka růženín spolu s křišťálem a černým turmalínem.

Růženín podporuje a posiluje meditaci. Má silné ochranné vlastnosti.

Psychika: Citlivost, Empatie, Kreativita, Mezilidské vztahy, Přátelství, Rozhodování, Trpělivost.
Energie: Citové blokády, Meditace, Nesobecká láska, Ochrana, Vnímavost.

VELIKOST: 8x12 mm

FOTO: ilustrační (může se lišit barevnost minerálů, žíhání...)

Kartička není součástí náramku.

Krabička není součástí náramku.

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: