7. čakra / Lotos svícen FIALOVÁ se zlatým lemováním MINI 8x5 cm

Skladem
111 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Gift Card 2024 01 19T210159.643
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Fialový svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. 

7. ČAKRA SAHASRARA

Fialová barva symbolizuje tvořivost, nové začátky a poznání. 

Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Fialová je barvou korunní čakry – Sahasrara, svíce je tedy možné použít i pro harmonizaci korunní čakry, nejen jako krásný doplněk do domácnosti. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.
Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou lila barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Fialová/ametystová barva je symbolem tvořivosti, vnímání, sebepoznání a porozumění. Fialové paprsky spojují čas, jsou přechodem mezi končícím starým a počínajícím novým rokem, ohlašují nástup zimy, jsou spojením mezi počátkem a koncem, dotváří velký kruh života.

Fialová barva nám pomáhá najít správnou cestu pro budoucnost, najít porozumění a posílit vnímání důsledků našich rozhodnutí. Je důležitá pro poznání, osvícení, sebeúctu, posílení vlastních poznatků a překonání domýšlivosti.

 

Rozměry± 8x5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: