3. čakra / Lotos svícen ŽLUTÝ se zlatým lemováním MINI 8x5 cm

Skladem
111 Kč
Kategorie: Lotosové svícny
Gift Card 2024 01 19T203928.711
Novinka
Zásilkovna
ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
poštovné 69 Kč

Žlutý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. 

3. ČAKRA MANIPURA

Zářivě žlutý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro čakru solar plexu. Zářivě žlutá barva symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání.  Zářivě žlutá je barvou čakry solar plexu – Manipura. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou zářivou žlutou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Žlutá je symbolem optimismu, osvícení, vřelosti a srozumitelnosti. Dává sílu upevnit nové vztahy a zájmy. 

Žlutá ve Feng Shui představuje tlumenou energii ohně a obvykle se umisťuje do středu místnosti, aby podporovala veselí, radost a vnesla světlo a energii do celého prostoru. Žlutá je barvou především jara a podzimu, je barvou Slunce a představuje paprsek pozitivní energie. Energie ohně je energií nadšení, vroucnosti, srozumitelnosti, emocí a vášně. Žlutá v přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, tj. mužskou energii, světlou a tvořivou sílu, která zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje reputaci obydlí a vlastní postavení v rámci rodiny.

 

Rozměry± 8x5 cm
Foto: ilustrační (může se lehce měnit zabarvení, žíhání - "prasklinky"). Každý kus je originál.
 
 
 

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: